Ja osobiście jest jak najbardziej ''za''
Nie rozumiem dziewczyn, które są przeciwko związku Justina z Seleną. Niektóre twierdzą że Sel chciała tylko się na nim wypromować, że nie lubiła jego fanów/beliebers. Moim zdaniem to wszystko nieprawda. Wydaje mi się że Sel i Jus byli w sobie zakochani. Jak było wiedzą tylko oni, ale nie zapominajmy jak Selena pomagała dostać się belieberką na koncert Biebsa tłumacząc ochroniarzom że to jej przyjaciółki. Na pewno każda z was pamięta sytuację w parku gdy jedna z fanek zaczęła obrażać dziewczynę na co Justin ostro zareagował. Kto go wtedy uspokoił? Panna Gomez. Kolejna sytuacja. Justin i Sel wchodzą na czerwony dywan, a jedna z fanek Justina rzuca butelką prosto w Gomez, a ona się do niej serdecznie uśmiechnęła. Mogłabym wymieniać setki takich sytuacji. Selena nie była obojętna Justinowi w końcu przecież napisał dla niej piosenkę ''Nothing like us'' http://www.youtube.com/watch?v=MrL7NiiQTHI&hd=1 Po rozstaniu najgorętszej pary showbiznesu Selena wydała nowy album zatytułowany ''Stars Dance'' oto jedna z piosenek ''Love will remember'' Nie ma wątpliwości że została ona nagrana dla Justina http://www.youtube.com/watch?v=o8mheHeJvzE według mnie byli dla siebie stworzeni.
Tyle w tym temacie :) Teksy Piosenek :
Nothing like us :
Ostatnio myślałem, myślałem o tym, co mieliśmy
Wiem, że to było trudne, to wszystko co wiedzieliśmy, tak
Czy upijałaś się, by zapomnieć o bólu?
Chciałbym dać Ci wszystko, na co zasługiwałaś
Bo nigdy nic Cię nie zastąpi
Nic nie sprawi, że będę czuł się tak jak przy Tobie
Wiesz, że nie ma tutaj nikogo, do kogo mógłbym się zwrócić
I wiem, że nie znajdziemy miłości, aż tak prawdziwej
Nie ma czegoś takiego jak my. nie ma czegoś takiego jak Ty i ja
Razem przez kłótnie
Nie ma czegoś takiego jak my. nie ma czegoś takiego jak Ty i ja
Razem
Dałem Ci wszystko, kochanie, wszystko co mogłem
Dziewczyno, dlaczego mnie odtrąciłaś?
Zatracony w zakłopotaniu, jakby to była iluzja
Wiesz, starałem się sprawiać Ci przyjemność
Ale to już przeszłość, nie ma już nas.
Przypuszczam, że tak miało być
Powiedz mi, czy było warto? Byliśmy tacy idealni
Ale kochanie, chce byś zobaczyła, że
Nie ma czegoś takiego jak my, nie ma czegoś takiego jak Ty i ja
Razem przez kłótnie
Nie ma czegoś takiego jak my, nie ma czegoś takiego jak Ty i ja
Razem
Nie ma czegoś takiego jak my. nie ma czegoś takiego jak Ty i ja
Razem przez kłótnie
Nie ma czegoś takiego jak my. nie ma czegoś takiego jak Ty i ja
Razem
Love will remember :
"Justin: hej, to ja. dzwonię, żeby powiedzieć Ci, że kocham Cię bardzo, bardzo mocno. chcę, żebyś wiedziała, że jesteś moją księżniczką. jesteś warta całej miłości na świecie. jesteś miłością mojego życia."
Teraźniejszość to wszystko co mamy
I czas nie może być kupiony
Wiem wewnątrz mojego serca, że wieczność będzie wiecznie nasza
Nawet jeśli będziemy próbować zapomnieć, miłość będzie pamiętać
Powiedziałeś, że mnie kochasz, ja odpowiedziałam tym samym
Co się z tym stało? Co się z tym stało?
Wszystkie twoje obietnice, wszystkie nasze plany
Co się z tym stało? Co się z tym stało?
Boom, to wszystko znikło. Yeah, czas iść do przodu.
Nawet jeśli będziemy próbować zapomnieć,
miłość będzie Cię pamiętać i miłość będzie pamiętać mnie.
Wiem wewnątrz mojego serca, na zawsze to będzie nasze
Nawet jeśli będziemy próbować zapomnieć, miłość będzie pamiętać
miłość będzie pamiętać, miłość będzie pamiętać,
miłość będzie pamiętać, miłość będzie pamiętać
Te wycieczki o których marzyliśmy, te znaczniki pozostawione na mapie
Co się z tym stało? Co się z tym stało?
Kiedy nie miałeś nic, mieliśmy tylko nasz śmiech.
Co się stało? Co się z tym stało?
Boom, odeszło. Yeah, czas iść do przodu.
Nawet jeśli będziemy próbować zapomnieć,
miłość będzie Cię pamiętać i miłość będzie pamiętać mnie.
Wiem wewnątrz mojego serca, na zawsze to będzie nasze
Nawet jeśli będziemy próbować zapomnieć, miłość będzie pamiętać
miłość będzie pamiętać, miłość będzie pamiętać,
miłość będzie pamiętać , miłość będzie pamiętać
miłość będzie pamiętać , miłość będzie pamiętać
miłość będzie pamiętać , miłość będzie pamiętać
Zburzmy światy, wpuśćmy tam niebo,
gdzieś w wieczności będziemy mogli znowu razem zatańczyć
Byliśmy nierozerwalni, myślałam, że jestem niezastąpiona
Ale zostawiliśmy dziurę, która potem wybuchła
Nadal nie wiem jak my to zepsuliśmy
Na zawsze, na zawsze, na zawsze miłość będzie pamiętać Ciebie
i miłość będzie pamiętać mnie
Wiem wewnątrz mojego serca, na zawsze to będzie nasze
Nawet jeśli będziemy próbować zapomnieć, miłość będzie pamiętać
miłość będzie pamiętać, miłość będzie pamiętać,
miłość będzie pamiętać, miłość będzie pamiętać
miłość będzie pamiętać, miłość będzie pamiętać
miłość będzie pamiętać, miłość będzie pamiętać


Super blog! Na pewno będę tu często zaglądać :)
OdpowiedzUsuń