No więc tak jak wiecie pierwszym i najważniejszym albumem wydanym przez Justina był album zatytułowany "My World".
Osobiście uważam że jest to najlepsza płyta jaką kiedykolwiek miałam ;) Uwielbiam ją. Ta płyta i piosenki takie jak " Common Denominator" , "One Time" , " Stuck in the moment" ciągle przypominają mi początek jego kariery :) Gdy słucham piosenki " Somebody to Love " to mam przed oczyma jego twarz zasłoniętą grzywką, czekoladowe oczy i ten szczery uśmiech. To w tym 15latku się zakochałam :D Gdyby ktoś kazał mi wybierać ulubione piosenki z tego albumu to chyba nie dałabym rady. Wszystkie piosenki są wspaniałe, każda z nich ma w sobie coś innego :D Na liście ulubionych zapewne znalazłyby się utwory takie jak
" Cimmon Denominator"
" Stuck in the moment"
" Down to Earth "
" Up"
" One Less Lonely Girl"
I wurle wiele innych :D . Pozdrawiam serdecznie
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz