piątek, 28 lutego 2014

Urodzinkowo ;3

Z góry chciałabym was przeprosić za taką długą przerwę no ale tak wyszło, że nie miałam zbyt dużo czasu, więc przepraszam :)
Jutro są urodzinki naszego Justinka, który kończy 20 lat i przestaje być nastolatkiem :') jestem z niego bardzo dumna, że mimo wszystkiego dalej spełnia swoje marzenia :)
Z tej okazji chciałam napisać posta o tym Justinie, którego nie znają media. Justinie, którego my znamy i kochamy <3

Justin Bieber jest wspaniałym człowiekiem. Mimo wszystkich plotek i rzekomych skandali jest bardzo rozsądnym młodym człowiekiem. Justin jest bardzo wierzącym chłopakiem. Uwielbia bezinteresownie pomagać innym o czym świadczy między innymi wyjazd Justina do Guatemali, gdzie pomagał budować szkołę, obdarzył dzieci prezentami, grał z nimi i bawił się. Oddał miliony $ dla Haiti i Tajlandii. To że zdarza mu się czasami narozrabiać to nie znaczy że jest złym człowiekiem. On jest tylko człowiekiem i jak każdy z nas miał lub będzie miał 19 lat i ma prawo imprezować czy spożywać alkohol, jezeli robi to z umiarem. Oprócz tego że Justin jest bardzo pomocny jest również mega zabawny. Uwielbia się wygłupiać i robić różne głupie rzeczy takie jak:
- jazda na masce samochodu,
- przychodzenie na M&G w kapciach
- spóźnianie się na koncert tylko dlatego, że gra w ping-ponga
- rzucanie butami
- gadanie do zwierząt w zoo
To jest cały Justin i właśnie to sprawia, że żaden dzień nie jest nudny. Za to go kochamy, ale nie tylko. Juss jest bardzo kochany i uczuciowy. Często się wzrusza, bo w końcu jest takim samym człowiekiem jak my wszyscy. :') troche to do mnie nie dochodzi że mój mały kidrauhl za 4 godziny kończy 20 lat. To jest nie do pojęcia mam wrażenie, że kilka miesięcy temu miał 16 lat, grzywkę, chodził w fioletowych bluzach i miał słodziutki głosik. Wiem, że tamten Justin już nie wróci, bo czas płynie dalej zanim się obejrzymy Bieber będzie miał 30 lat, żonę i dzieci. On dorasta, tak jak każdy z nas...

'' TWÓJ ŚWIAT MA MILIARDY LAT, MÓJ WŁAŚNIE KOŃCZY 20 '' :')

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

TUTAJ MACIE NAMIARY NA MNIE :
IG- http://instagram.com/unlockdreams94/#
E- MAIL - beliebers94@op.pl
FB - Nikola Paszenda
A na tej stronce jestem adminką i podpisuje się ~Mrs.Bieber : https://www.facebook.com/ToZeObrazaszJustinaBieberaNieZnaczyZeJestesLepszy
Jeżeli ktoś chce moje tt to wyślę wam go na priv na fb, ponieważ nie chce aby niektóre osoby miały do niego dostęp :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz