Wierzę, że kiedyś Cię zobaczę i podziękuję Ci za to że jesteś. To ty mnie nauczyłeś wiary w marzenia, tego żeby nigdy nie mówić nigdy, nie poddawać się, bo zawsze osiągniemy to czego chcemy jeśli będziemy wierzyć w to całym sercem
Hej Hej postanowiłam założyć tego bloga z nudów :D Więc tak będę tutaj dodawać posty związane z Justinem oraz z Belieberkami ;) zachęcam do czytania :) Proszę pisać w komentarzach wasze opinie na temat bloga :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz