poniedziałek, 17 lutego 2014

Beliebers :*

Postanowiłam napisać tego posta właśnie o nas ponieważ coraz częściej w mojej szkole pojawiają się te pseudo ''beliebers'', które udają wielkie fanki żeby wzbudzić zainteresowanie swoją osobą. Moim zdaniem to jest dziwne bo albo jesteś prawdziwą belieber, albo zwyczajną fanką. Osobiście znam dwie dziewczyny, które twierdzą że kochają Justina. Rozumiem że w byciu belieber nie chodzi o to żeby wszystko wiedzieć o Justinie, ale jeżeli już twierdzisz że go kochasz i jest całym twoim życiem to powinno się coś o nim wiedzieć. Jedna z nich jest moją bardzo dobrą koleżanką, ale uważam że nie powinna się nazywać belieber. Rozumiem że go lubi i nikt jej tego nie zabroni, ale jeżeli należy się do tego fandomu to po to aby wspierać Justina i być przy nim gdy tego potrzebuje, a nie tylko po to żeby być fajną. Zauważyłam że ostatnio to się zrobiło modne. Lubisz Biebera- jestes fajna. To nie w tym rzecz.

 Ludzie! tu nie o to chodzi. Tak na prawdę to belieber powinny się nazywać dziewczyny, które przechodziły przez ten cały koszmar związany z obrażaniem nas i naszego idola, które były wyzywane na każdym kroku za to że lubią ''tego pedała'' a mimo wszystko zostały przy nim. takie dziewczyny zasługują na to żeby być belieber ponieważ całkowicie się poświęciły i broniły Justina jak tylko mogły. W byciu belieber nie chodzi o flowwersy na tt. Belieberki to nie są zwykłe fanki. W należeniu do tego cudownego fandomu chodzi o dotrzymanie obietnicy, obietnicy że nigdy go nie opuścimy i będziemy go wspierać do końca mimo wszystkich jego błędów i upadków będziemy przy nim. Beliebers szanują życie swojego idola i chcą dla niego jak najlepiej. Bycie belieber to poprostu bycie sobą. To uczucie które czujemy w środku. Każda z nas jest inna, każda z nas ma inny kolor skóry, każda z nas mówi w innym języku, ale jest cos co nas łączy to Justin. belieber czuje każdą piosenkę w secu, każda melodia jest dla nas wyjątkowa. Każda nowa piosenka to nowa historia, którą tylko beliebers potrafią zrozumieć. Dla nas Justin nie jest tylko piosenkarzem . Tu nie chodzi o ilości sprzedanych płyt, okładki magazynów czy czerone dywany. Tu chodzi o miłość. prawdziwą miłość. Beliebers to jedna wielka rodzina, która potrafi przenosic góry. To fandom silniejszy od innych.
Dla nas:
fioletowy nigdy nie będzie zwykłym kolorem
Kanada nigdy nie będzie zwykłym krajem                                                      
01.03 nigdy nie będzie zwykłą datą
12;56 nigdy nie będzie zwykłą godziną
Justin nigdy nie będzie zwykłym imieniem.

'' Cause everything starts from something
 but something would be nothing.
Nothing if your heart didn't dream with me
where would  I be, if you didn't believe '' ~Justin Bieber

'' Bo wszystko zaczyna sie od czegoś, ale coś
byłoby niczym. Niczym jeśli wasze serca nie marzyłyby
razem ze mną. gdzie bym teraz był jeśli nie uwierzylibyście''

Piosenka dla Beliebers zatytułowana '' Believe''
http://www.youtube.com/watch?v=_jODAY0nJp4&hd=1

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jeśli czytasz zostaw po sobie komentarz :)




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz