Justin Bieber
Wierzę, że kiedyś Cię zobaczę i podziękuję Ci za to że jesteś. To ty mnie nauczyłeś wiary w marzenia, tego żeby nigdy nie mówić nigdy, nie poddawać się, bo zawsze osiągniemy to czego chcemy jeśli będziemy wierzyć w to całym sercem
środa, 12 marca 2014
Autorytet, a idol. Czy jest różnica?
Dlaczego taki temat? Z tego co udało mi się zaobserwować to mało osób widzi jakąkolwiek różnicę między autorytetem a idolem. Pomijając fakt, że bardzo mało osób posiada autorytet a co dopiero idola.Wydaje mi się, że każdy powinien mieć swój autorytet (wzór do naśladowania). Naszym autorytetm nie koniecznie powinien byc idol. Autorytetem powinna być osoba, którą bardzo szanujemy, za to co w życiu osiągła i w pewien sposób próbujemy się do niej upodobnić. Autorytetami najczęściej są rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, czasami zdarza się osoba duchowna na Jan Paweł ll. Natomiast idolem może być ktokolwiek. Naszym ( zakładam że osoby czytające tego bloga to w większości Beliebers) idolem jest Justin, innych Miley Cyrus, innych Demi, jeszcze innych Michael Jackson. Ktokowiek kogo lubimy, kochamy, słuchamy. Wydaje mi się, że ludzie w szczególności młodzież powinna widzieć różnice miedzy tymi dwoma terminami :)
piątek, 28 lutego 2014
Urodzinkowo ;3
Z góry chciałabym was przeprosić za taką długą przerwę no ale tak wyszło, że nie miałam zbyt dużo czasu, więc przepraszam :)
Jutro są urodzinki naszego Justinka, który kończy 20 lat i przestaje być nastolatkiem :') jestem z niego bardzo dumna, że mimo wszystkiego dalej spełnia swoje marzenia :)
Z tej okazji chciałam napisać posta o tym Justinie, którego nie znają media. Justinie, którego my znamy i kochamy <3
Justin Bieber jest wspaniałym człowiekiem. Mimo wszystkich plotek i rzekomych skandali jest bardzo rozsądnym młodym człowiekiem. Justin jest bardzo wierzącym chłopakiem. Uwielbia bezinteresownie pomagać innym o czym świadczy między innymi wyjazd Justina do Guatemali, gdzie pomagał budować szkołę, obdarzył dzieci prezentami, grał z nimi i bawił się. Oddał miliony $ dla Haiti i Tajlandii. To że zdarza mu się czasami narozrabiać to nie znaczy że jest złym człowiekiem. On jest tylko człowiekiem i jak każdy z nas miał lub będzie miał 19 lat i ma prawo imprezować czy spożywać alkohol, jezeli robi to z umiarem. Oprócz tego że Justin jest bardzo pomocny jest również mega zabawny. Uwielbia się wygłupiać i robić różne głupie rzeczy takie jak:
- jazda na masce samochodu,
- przychodzenie na M&G w kapciach
- spóźnianie się na koncert tylko dlatego, że gra w ping-ponga
- rzucanie butami
- gadanie do zwierząt w zoo
To jest cały Justin i właśnie to sprawia, że żaden dzień nie jest nudny. Za to go kochamy, ale nie tylko. Juss jest bardzo kochany i uczuciowy. Często się wzrusza, bo w końcu jest takim samym człowiekiem jak my wszyscy. :') troche to do mnie nie dochodzi że mój mały kidrauhl za 4 godziny kończy 20 lat. To jest nie do pojęcia mam wrażenie, że kilka miesięcy temu miał 16 lat, grzywkę, chodził w fioletowych bluzach i miał słodziutki głosik. Wiem, że tamten Justin już nie wróci, bo czas płynie dalej zanim się obejrzymy Bieber będzie miał 30 lat, żonę i dzieci. On dorasta, tak jak każdy z nas...
'' TWÓJ ŚWIAT MA MILIARDY LAT, MÓJ WŁAŚNIE KOŃCZY 20 '' :')
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
TUTAJ MACIE NAMIARY NA MNIE :
IG- http://instagram.com/unlockdreams94/#
E- MAIL - beliebers94@op.pl
FB - Nikola Paszenda
A na tej stronce jestem adminką i podpisuje się ~Mrs.Bieber : https://www.facebook.com/ToZeObrazaszJustinaBieberaNieZnaczyZeJestesLepszy
Jeżeli ktoś chce moje tt to wyślę wam go na priv na fb, ponieważ nie chce aby niektóre osoby miały do niego dostęp :)
Jutro są urodzinki naszego Justinka, który kończy 20 lat i przestaje być nastolatkiem :') jestem z niego bardzo dumna, że mimo wszystkiego dalej spełnia swoje marzenia :)
Z tej okazji chciałam napisać posta o tym Justinie, którego nie znają media. Justinie, którego my znamy i kochamy <3
Justin Bieber jest wspaniałym człowiekiem. Mimo wszystkich plotek i rzekomych skandali jest bardzo rozsądnym młodym człowiekiem. Justin jest bardzo wierzącym chłopakiem. Uwielbia bezinteresownie pomagać innym o czym świadczy między innymi wyjazd Justina do Guatemali, gdzie pomagał budować szkołę, obdarzył dzieci prezentami, grał z nimi i bawił się. Oddał miliony $ dla Haiti i Tajlandii. To że zdarza mu się czasami narozrabiać to nie znaczy że jest złym człowiekiem. On jest tylko człowiekiem i jak każdy z nas miał lub będzie miał 19 lat i ma prawo imprezować czy spożywać alkohol, jezeli robi to z umiarem. Oprócz tego że Justin jest bardzo pomocny jest również mega zabawny. Uwielbia się wygłupiać i robić różne głupie rzeczy takie jak:
- jazda na masce samochodu,
- przychodzenie na M&G w kapciach
- spóźnianie się na koncert tylko dlatego, że gra w ping-ponga
- rzucanie butami
- gadanie do zwierząt w zoo
To jest cały Justin i właśnie to sprawia, że żaden dzień nie jest nudny. Za to go kochamy, ale nie tylko. Juss jest bardzo kochany i uczuciowy. Często się wzrusza, bo w końcu jest takim samym człowiekiem jak my wszyscy. :') troche to do mnie nie dochodzi że mój mały kidrauhl za 4 godziny kończy 20 lat. To jest nie do pojęcia mam wrażenie, że kilka miesięcy temu miał 16 lat, grzywkę, chodził w fioletowych bluzach i miał słodziutki głosik. Wiem, że tamten Justin już nie wróci, bo czas płynie dalej zanim się obejrzymy Bieber będzie miał 30 lat, żonę i dzieci. On dorasta, tak jak każdy z nas...
'' TWÓJ ŚWIAT MA MILIARDY LAT, MÓJ WŁAŚNIE KOŃCZY 20 '' :')
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
TUTAJ MACIE NAMIARY NA MNIE :
IG- http://instagram.com/unlockdreams94/#
E- MAIL - beliebers94@op.pl
FB - Nikola Paszenda
A na tej stronce jestem adminką i podpisuje się ~Mrs.Bieber : https://www.facebook.com/ToZeObrazaszJustinaBieberaNieZnaczyZeJestesLepszy
Jeżeli ktoś chce moje tt to wyślę wam go na priv na fb, ponieważ nie chce aby niektóre osoby miały do niego dostęp :)
poniedziałek, 17 lutego 2014
Beliebers :*
Postanowiłam napisać tego posta właśnie o nas ponieważ coraz częściej w mojej szkole pojawiają się te pseudo ''beliebers'', które udają wielkie fanki żeby wzbudzić zainteresowanie swoją osobą. Moim zdaniem to jest dziwne bo albo jesteś prawdziwą belieber, albo zwyczajną fanką. Osobiście znam dwie dziewczyny, które twierdzą że kochają Justina. Rozumiem że w byciu belieber nie chodzi o to żeby wszystko wiedzieć o Justinie, ale jeżeli już twierdzisz że go kochasz i jest całym twoim życiem to powinno się coś o nim wiedzieć. Jedna z nich jest moją bardzo dobrą koleżanką, ale uważam że nie powinna się nazywać belieber. Rozumiem że go lubi i nikt jej tego nie zabroni, ale jeżeli należy się do tego fandomu to po to aby wspierać Justina i być przy nim gdy tego potrzebuje, a nie tylko po to żeby być fajną. Zauważyłam że ostatnio to się zrobiło modne. Lubisz Biebera- jestes fajna. To nie w tym rzecz.
Ludzie! tu nie o to chodzi. Tak na prawdę to belieber powinny się nazywać dziewczyny, które przechodziły przez ten cały koszmar związany z obrażaniem nas i naszego idola, które były wyzywane na każdym kroku za to że lubią ''tego pedała'' a mimo wszystko zostały przy nim. takie dziewczyny zasługują na to żeby być belieber ponieważ całkowicie się poświęciły i broniły Justina jak tylko mogły. W byciu belieber nie chodzi o flowwersy na tt. Belieberki to nie są zwykłe fanki. W należeniu do tego cudownego fandomu chodzi o dotrzymanie obietnicy, obietnicy że nigdy go nie opuścimy i będziemy go wspierać do końca mimo wszystkich jego błędów i upadków będziemy przy nim. Beliebers szanują życie swojego idola i chcą dla niego jak najlepiej. Bycie belieber to poprostu bycie sobą. To uczucie które czujemy w środku. Każda z nas jest inna, każda z nas ma inny kolor skóry, każda z nas mówi w innym języku, ale jest cos co nas łączy to Justin. belieber czuje każdą piosenkę w secu, każda melodia jest dla nas wyjątkowa. Każda nowa piosenka to nowa historia, którą tylko beliebers potrafią zrozumieć. Dla nas Justin nie jest tylko piosenkarzem . Tu nie chodzi o ilości sprzedanych płyt, okładki magazynów czy czerone dywany. Tu chodzi o miłość. prawdziwą miłość. Beliebers to jedna wielka rodzina, która potrafi przenosic góry. To fandom silniejszy od innych.
Dla nas:
fioletowy nigdy nie będzie zwykłym kolorem
Kanada nigdy nie będzie zwykłym krajem
01.03 nigdy nie będzie zwykłą datą
12;56 nigdy nie będzie zwykłą godziną
Justin nigdy nie będzie zwykłym imieniem.
'' Cause everything starts from something
but something would be nothing.
Nothing if your heart didn't dream with me
where would I be, if you didn't believe '' ~Justin Bieber
'' Bo wszystko zaczyna sie od czegoś, ale coś
byłoby niczym. Niczym jeśli wasze serca nie marzyłyby
razem ze mną. gdzie bym teraz był jeśli nie uwierzylibyście''
Piosenka dla Beliebers zatytułowana '' Believe''
http://www.youtube.com/watch?v=_jODAY0nJp4&hd=1
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeśli czytasz zostaw po sobie komentarz :)
Ludzie! tu nie o to chodzi. Tak na prawdę to belieber powinny się nazywać dziewczyny, które przechodziły przez ten cały koszmar związany z obrażaniem nas i naszego idola, które były wyzywane na każdym kroku za to że lubią ''tego pedała'' a mimo wszystko zostały przy nim. takie dziewczyny zasługują na to żeby być belieber ponieważ całkowicie się poświęciły i broniły Justina jak tylko mogły. W byciu belieber nie chodzi o flowwersy na tt. Belieberki to nie są zwykłe fanki. W należeniu do tego cudownego fandomu chodzi o dotrzymanie obietnicy, obietnicy że nigdy go nie opuścimy i będziemy go wspierać do końca mimo wszystkich jego błędów i upadków będziemy przy nim. Beliebers szanują życie swojego idola i chcą dla niego jak najlepiej. Bycie belieber to poprostu bycie sobą. To uczucie które czujemy w środku. Każda z nas jest inna, każda z nas ma inny kolor skóry, każda z nas mówi w innym języku, ale jest cos co nas łączy to Justin. belieber czuje każdą piosenkę w secu, każda melodia jest dla nas wyjątkowa. Każda nowa piosenka to nowa historia, którą tylko beliebers potrafią zrozumieć. Dla nas Justin nie jest tylko piosenkarzem . Tu nie chodzi o ilości sprzedanych płyt, okładki magazynów czy czerone dywany. Tu chodzi o miłość. prawdziwą miłość. Beliebers to jedna wielka rodzina, która potrafi przenosic góry. To fandom silniejszy od innych.
Dla nas:
fioletowy nigdy nie będzie zwykłym kolorem
Kanada nigdy nie będzie zwykłym krajem 01.03 nigdy nie będzie zwykłą datą
12;56 nigdy nie będzie zwykłą godziną
Justin nigdy nie będzie zwykłym imieniem.
'' Cause everything starts from something
but something would be nothing.
Nothing if your heart didn't dream with me
where would I be, if you didn't believe '' ~Justin Bieber
'' Bo wszystko zaczyna sie od czegoś, ale coś
byłoby niczym. Niczym jeśli wasze serca nie marzyłyby
razem ze mną. gdzie bym teraz był jeśli nie uwierzylibyście''
Piosenka dla Beliebers zatytułowana '' Believe''
http://www.youtube.com/watch?v=_jODAY0nJp4&hd=1
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeśli czytasz zostaw po sobie komentarz :)
piątek, 14 lutego 2014
News
Justin Bieber stanie przed sądem. Siędzia William Altfield wyznaczył datę posiedzenia sądu. Rozprawa odbędzie się dziś ( 14.02.14r.) na Florydzie w Miami. Niestety nie ma pewności czy Justin osobiście stawi się w sądzie, czy uzyska pozwolenie na składanie wyjaśnień za pośrednictwem swojego adwokata. Bieber trafił już do aresztu tymczasowego ale wyszedł dzięki kaucji, która wynosiła 2,5 tys $ po czym pojechał na wakacjie do Panamy. Od momentu tego zdarzenia ani Juss ani Scooter nie wypowiadali się na ten temat.
Justinowi grozi kara ? Pan Bieber został zatrzymany podczas urządzania wyścigów po ulicach Miami swoim żółtym Lamborghini Aventador LP 900. Bieberowi zarzucano że uczestniczył w nielegalnych wyścigach pod wpływem alkoholu, psychotropów i marihuany, do tego ostatniego sam się przyznał. Justinowi grozi kara od 6 miesięcy pozbawienia wolności, grzywnę w wysokości od 250 do 1000$ oraz prace społeczne.
>
Justinowi grozi kara ? Pan Bieber został zatrzymany podczas urządzania wyścigów po ulicach Miami swoim żółtym Lamborghini Aventador LP 900. Bieberowi zarzucano że uczestniczył w nielegalnych wyścigach pod wpływem alkoholu, psychotropów i marihuany, do tego ostatniego sam się przyznał. Justinowi grozi kara od 6 miesięcy pozbawienia wolności, grzywnę w wysokości od 250 do 1000$ oraz prace społeczne.
Walentynki
Dziś troszkę inny post a mianowicie dotyczący święta jakie dzisiaj obchodzimy czyli Walentynki ;) Z tej okazji życzę wam wszystkiego czego możecie zapragnąć. Życzę wam abyście spełniły wszystkie marzenia, bo walentynki to nie tylko czas na miłość ale także na bycie szczęśliwym :) niektórym szczęście dają takie rzeczy jak zostanie ollg, koncert,czy m&g bo w końcu Justin to też nasza miłość, a niektórym szczęście daje znalezienie tej drugiej połówki. Życzę wam z całego serduszka wszystkiego co sprawi że będziecie szczęśliwi ;)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeśli czytasz zostaw po sobie komentarz :)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeśli czytasz zostaw po sobie komentarz :)
niedziela, 9 lutego 2014
Journals ;)
Justin przez 11 tygodni dodawał co poniedziałek jedną nową piosenkę. Nazwał to #Music Mondays ( muzyczne poniedziałki) Nikt nie miał pojęcia że Justin wyda nową płytę na której umieści piosenki, które dodawał od 07.10.13 do 16.12.13. Ostatniego tygodnia dodał aż 5 nowych piosenek. Niestety płyty wydanej przez Biebera nie da się kupić w żadnym sklepie. Płyta jest tylko do pobrania na iTunes.
Piosenki :
07.10.13 - Heartbreaker
14.10.13 - All That Matters
21.10.13 - Hold Tight
28.10.13 - Recovery
04.11.13 - Bad Day
11.11.13 - All Bad
18.11.13 - PYD
25.11.13 - Roller Coaster
02.12.13 - Change Me
09.12.13 - Confident
16.12.13 - One Life, Backpack, What's Hatnin', Swap It Out, Memphis
Moje ulubione piosenki z tej płyty to :
Heartbreaker, Roller Coaster, Confident, Backpack.
Piosenki :
07.10.13 - Heartbreaker
14.10.13 - All That Matters
21.10.13 - Hold Tight
28.10.13 - Recovery
04.11.13 - Bad Day
11.11.13 - All Bad
18.11.13 - PYD
25.11.13 - Roller Coaster
02.12.13 - Change Me
09.12.13 - Confident
16.12.13 - One Life, Backpack, What's Hatnin', Swap It Out, Memphis
Moje ulubione piosenki z tej płyty to :
Heartbreaker, Roller Coaster, Confident, Backpack.
środa, 5 lutego 2014
"My World"
No więc tak jak wiecie pierwszym i najważniejszym albumem wydanym przez Justina był album zatytułowany "My World".
Osobiście uważam że jest to najlepsza płyta jaką kiedykolwiek miałam ;) Uwielbiam ją. Ta płyta i piosenki takie jak " Common Denominator" , "One Time" , " Stuck in the moment" ciągle przypominają mi początek jego kariery :) Gdy słucham piosenki " Somebody to Love " to mam przed oczyma jego twarz zasłoniętą grzywką, czekoladowe oczy i ten szczery uśmiech. To w tym 15latku się zakochałam :D Gdyby ktoś kazał mi wybierać ulubione piosenki z tego albumu to chyba nie dałabym rady. Wszystkie piosenki są wspaniałe, każda z nich ma w sobie coś innego :D Na liście ulubionych zapewne znalazłyby się utwory takie jak
" Cimmon Denominator"
" Stuck in the moment"
" Down to Earth "
" Up"
" One Less Lonely Girl"
I wurle wiele innych :D . Pozdrawiam serdecznie
Osobiście uważam że jest to najlepsza płyta jaką kiedykolwiek miałam ;) Uwielbiam ją. Ta płyta i piosenki takie jak " Common Denominator" , "One Time" , " Stuck in the moment" ciągle przypominają mi początek jego kariery :) Gdy słucham piosenki " Somebody to Love " to mam przed oczyma jego twarz zasłoniętą grzywką, czekoladowe oczy i ten szczery uśmiech. To w tym 15latku się zakochałam :D Gdyby ktoś kazał mi wybierać ulubione piosenki z tego albumu to chyba nie dałabym rady. Wszystkie piosenki są wspaniałe, każda z nich ma w sobie coś innego :D Na liście ulubionych zapewne znalazłyby się utwory takie jak
" Cimmon Denominator"
" Stuck in the moment"
" Down to Earth "
" Up"
" One Less Lonely Girl"
I wurle wiele innych :D . Pozdrawiam serdecznie
Subskrybuj:
Posty (Atom)

.jpg)