Wierzę, że kiedyś Cię zobaczę i podziękuję Ci za to że jesteś. To ty mnie nauczyłeś wiary w marzenia, tego żeby nigdy nie mówić nigdy, nie poddawać się, bo zawsze osiągniemy to czego chcemy jeśli będziemy wierzyć w to całym sercem
środa, 12 marca 2014
Autorytet, a idol. Czy jest różnica?
Dlaczego taki temat? Z tego co udało mi się zaobserwować to mało osób widzi jakąkolwiek różnicę między autorytetem a idolem. Pomijając fakt, że bardzo mało osób posiada autorytet a co dopiero idola.Wydaje mi się, że każdy powinien mieć swój autorytet (wzór do naśladowania). Naszym autorytetm nie koniecznie powinien byc idol. Autorytetem powinna być osoba, którą bardzo szanujemy, za to co w życiu osiągła i w pewien sposób próbujemy się do niej upodobnić. Autorytetami najczęściej są rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, czasami zdarza się osoba duchowna na Jan Paweł ll. Natomiast idolem może być ktokolwiek. Naszym ( zakładam że osoby czytające tego bloga to w większości Beliebers) idolem jest Justin, innych Miley Cyrus, innych Demi, jeszcze innych Michael Jackson. Ktokowiek kogo lubimy, kochamy, słuchamy. Wydaje mi się, że ludzie w szczególności młodzież powinna widzieć różnice miedzy tymi dwoma terminami :)
piątek, 28 lutego 2014
Urodzinkowo ;3
Z góry chciałabym was przeprosić za taką długą przerwę no ale tak wyszło, że nie miałam zbyt dużo czasu, więc przepraszam :)
Jutro są urodzinki naszego Justinka, który kończy 20 lat i przestaje być nastolatkiem :') jestem z niego bardzo dumna, że mimo wszystkiego dalej spełnia swoje marzenia :)
Z tej okazji chciałam napisać posta o tym Justinie, którego nie znają media. Justinie, którego my znamy i kochamy <3
Justin Bieber jest wspaniałym człowiekiem. Mimo wszystkich plotek i rzekomych skandali jest bardzo rozsądnym młodym człowiekiem. Justin jest bardzo wierzącym chłopakiem. Uwielbia bezinteresownie pomagać innym o czym świadczy między innymi wyjazd Justina do Guatemali, gdzie pomagał budować szkołę, obdarzył dzieci prezentami, grał z nimi i bawił się. Oddał miliony $ dla Haiti i Tajlandii. To że zdarza mu się czasami narozrabiać to nie znaczy że jest złym człowiekiem. On jest tylko człowiekiem i jak każdy z nas miał lub będzie miał 19 lat i ma prawo imprezować czy spożywać alkohol, jezeli robi to z umiarem. Oprócz tego że Justin jest bardzo pomocny jest również mega zabawny. Uwielbia się wygłupiać i robić różne głupie rzeczy takie jak:
- jazda na masce samochodu,
- przychodzenie na M&G w kapciach
- spóźnianie się na koncert tylko dlatego, że gra w ping-ponga
- rzucanie butami
- gadanie do zwierząt w zoo
To jest cały Justin i właśnie to sprawia, że żaden dzień nie jest nudny. Za to go kochamy, ale nie tylko. Juss jest bardzo kochany i uczuciowy. Często się wzrusza, bo w końcu jest takim samym człowiekiem jak my wszyscy. :') troche to do mnie nie dochodzi że mój mały kidrauhl za 4 godziny kończy 20 lat. To jest nie do pojęcia mam wrażenie, że kilka miesięcy temu miał 16 lat, grzywkę, chodził w fioletowych bluzach i miał słodziutki głosik. Wiem, że tamten Justin już nie wróci, bo czas płynie dalej zanim się obejrzymy Bieber będzie miał 30 lat, żonę i dzieci. On dorasta, tak jak każdy z nas...
'' TWÓJ ŚWIAT MA MILIARDY LAT, MÓJ WŁAŚNIE KOŃCZY 20 '' :')
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
TUTAJ MACIE NAMIARY NA MNIE :
IG- http://instagram.com/unlockdreams94/#
E- MAIL - beliebers94@op.pl
FB - Nikola Paszenda
A na tej stronce jestem adminką i podpisuje się ~Mrs.Bieber : https://www.facebook.com/ToZeObrazaszJustinaBieberaNieZnaczyZeJestesLepszy
Jeżeli ktoś chce moje tt to wyślę wam go na priv na fb, ponieważ nie chce aby niektóre osoby miały do niego dostęp :)
Jutro są urodzinki naszego Justinka, który kończy 20 lat i przestaje być nastolatkiem :') jestem z niego bardzo dumna, że mimo wszystkiego dalej spełnia swoje marzenia :)
Z tej okazji chciałam napisać posta o tym Justinie, którego nie znają media. Justinie, którego my znamy i kochamy <3
Justin Bieber jest wspaniałym człowiekiem. Mimo wszystkich plotek i rzekomych skandali jest bardzo rozsądnym młodym człowiekiem. Justin jest bardzo wierzącym chłopakiem. Uwielbia bezinteresownie pomagać innym o czym świadczy między innymi wyjazd Justina do Guatemali, gdzie pomagał budować szkołę, obdarzył dzieci prezentami, grał z nimi i bawił się. Oddał miliony $ dla Haiti i Tajlandii. To że zdarza mu się czasami narozrabiać to nie znaczy że jest złym człowiekiem. On jest tylko człowiekiem i jak każdy z nas miał lub będzie miał 19 lat i ma prawo imprezować czy spożywać alkohol, jezeli robi to z umiarem. Oprócz tego że Justin jest bardzo pomocny jest również mega zabawny. Uwielbia się wygłupiać i robić różne głupie rzeczy takie jak:
- jazda na masce samochodu,
- przychodzenie na M&G w kapciach
- spóźnianie się na koncert tylko dlatego, że gra w ping-ponga
- rzucanie butami
- gadanie do zwierząt w zoo
To jest cały Justin i właśnie to sprawia, że żaden dzień nie jest nudny. Za to go kochamy, ale nie tylko. Juss jest bardzo kochany i uczuciowy. Często się wzrusza, bo w końcu jest takim samym człowiekiem jak my wszyscy. :') troche to do mnie nie dochodzi że mój mały kidrauhl za 4 godziny kończy 20 lat. To jest nie do pojęcia mam wrażenie, że kilka miesięcy temu miał 16 lat, grzywkę, chodził w fioletowych bluzach i miał słodziutki głosik. Wiem, że tamten Justin już nie wróci, bo czas płynie dalej zanim się obejrzymy Bieber będzie miał 30 lat, żonę i dzieci. On dorasta, tak jak każdy z nas...
'' TWÓJ ŚWIAT MA MILIARDY LAT, MÓJ WŁAŚNIE KOŃCZY 20 '' :')
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
TUTAJ MACIE NAMIARY NA MNIE :
IG- http://instagram.com/unlockdreams94/#
E- MAIL - beliebers94@op.pl
FB - Nikola Paszenda
A na tej stronce jestem adminką i podpisuje się ~Mrs.Bieber : https://www.facebook.com/ToZeObrazaszJustinaBieberaNieZnaczyZeJestesLepszy
Jeżeli ktoś chce moje tt to wyślę wam go na priv na fb, ponieważ nie chce aby niektóre osoby miały do niego dostęp :)
poniedziałek, 17 lutego 2014
Beliebers :*
Postanowiłam napisać tego posta właśnie o nas ponieważ coraz częściej w mojej szkole pojawiają się te pseudo ''beliebers'', które udają wielkie fanki żeby wzbudzić zainteresowanie swoją osobą. Moim zdaniem to jest dziwne bo albo jesteś prawdziwą belieber, albo zwyczajną fanką. Osobiście znam dwie dziewczyny, które twierdzą że kochają Justina. Rozumiem że w byciu belieber nie chodzi o to żeby wszystko wiedzieć o Justinie, ale jeżeli już twierdzisz że go kochasz i jest całym twoim życiem to powinno się coś o nim wiedzieć. Jedna z nich jest moją bardzo dobrą koleżanką, ale uważam że nie powinna się nazywać belieber. Rozumiem że go lubi i nikt jej tego nie zabroni, ale jeżeli należy się do tego fandomu to po to aby wspierać Justina i być przy nim gdy tego potrzebuje, a nie tylko po to żeby być fajną. Zauważyłam że ostatnio to się zrobiło modne. Lubisz Biebera- jestes fajna. To nie w tym rzecz.
Ludzie! tu nie o to chodzi. Tak na prawdę to belieber powinny się nazywać dziewczyny, które przechodziły przez ten cały koszmar związany z obrażaniem nas i naszego idola, które były wyzywane na każdym kroku za to że lubią ''tego pedała'' a mimo wszystko zostały przy nim. takie dziewczyny zasługują na to żeby być belieber ponieważ całkowicie się poświęciły i broniły Justina jak tylko mogły. W byciu belieber nie chodzi o flowwersy na tt. Belieberki to nie są zwykłe fanki. W należeniu do tego cudownego fandomu chodzi o dotrzymanie obietnicy, obietnicy że nigdy go nie opuścimy i będziemy go wspierać do końca mimo wszystkich jego błędów i upadków będziemy przy nim. Beliebers szanują życie swojego idola i chcą dla niego jak najlepiej. Bycie belieber to poprostu bycie sobą. To uczucie które czujemy w środku. Każda z nas jest inna, każda z nas ma inny kolor skóry, każda z nas mówi w innym języku, ale jest cos co nas łączy to Justin. belieber czuje każdą piosenkę w secu, każda melodia jest dla nas wyjątkowa. Każda nowa piosenka to nowa historia, którą tylko beliebers potrafią zrozumieć. Dla nas Justin nie jest tylko piosenkarzem . Tu nie chodzi o ilości sprzedanych płyt, okładki magazynów czy czerone dywany. Tu chodzi o miłość. prawdziwą miłość. Beliebers to jedna wielka rodzina, która potrafi przenosic góry. To fandom silniejszy od innych.
Dla nas:
fioletowy nigdy nie będzie zwykłym kolorem
Kanada nigdy nie będzie zwykłym krajem
01.03 nigdy nie będzie zwykłą datą
12;56 nigdy nie będzie zwykłą godziną
Justin nigdy nie będzie zwykłym imieniem.
'' Cause everything starts from something
but something would be nothing.
Nothing if your heart didn't dream with me
where would I be, if you didn't believe '' ~Justin Bieber
'' Bo wszystko zaczyna sie od czegoś, ale coś
byłoby niczym. Niczym jeśli wasze serca nie marzyłyby
razem ze mną. gdzie bym teraz był jeśli nie uwierzylibyście''
Piosenka dla Beliebers zatytułowana '' Believe''
http://www.youtube.com/watch?v=_jODAY0nJp4&hd=1
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeśli czytasz zostaw po sobie komentarz :)
Ludzie! tu nie o to chodzi. Tak na prawdę to belieber powinny się nazywać dziewczyny, które przechodziły przez ten cały koszmar związany z obrażaniem nas i naszego idola, które były wyzywane na każdym kroku za to że lubią ''tego pedała'' a mimo wszystko zostały przy nim. takie dziewczyny zasługują na to żeby być belieber ponieważ całkowicie się poświęciły i broniły Justina jak tylko mogły. W byciu belieber nie chodzi o flowwersy na tt. Belieberki to nie są zwykłe fanki. W należeniu do tego cudownego fandomu chodzi o dotrzymanie obietnicy, obietnicy że nigdy go nie opuścimy i będziemy go wspierać do końca mimo wszystkich jego błędów i upadków będziemy przy nim. Beliebers szanują życie swojego idola i chcą dla niego jak najlepiej. Bycie belieber to poprostu bycie sobą. To uczucie które czujemy w środku. Każda z nas jest inna, każda z nas ma inny kolor skóry, każda z nas mówi w innym języku, ale jest cos co nas łączy to Justin. belieber czuje każdą piosenkę w secu, każda melodia jest dla nas wyjątkowa. Każda nowa piosenka to nowa historia, którą tylko beliebers potrafią zrozumieć. Dla nas Justin nie jest tylko piosenkarzem . Tu nie chodzi o ilości sprzedanych płyt, okładki magazynów czy czerone dywany. Tu chodzi o miłość. prawdziwą miłość. Beliebers to jedna wielka rodzina, która potrafi przenosic góry. To fandom silniejszy od innych.
Dla nas:
fioletowy nigdy nie będzie zwykłym kolorem
Kanada nigdy nie będzie zwykłym krajem 01.03 nigdy nie będzie zwykłą datą
12;56 nigdy nie będzie zwykłą godziną
Justin nigdy nie będzie zwykłym imieniem.
'' Cause everything starts from something
but something would be nothing.
Nothing if your heart didn't dream with me
where would I be, if you didn't believe '' ~Justin Bieber
'' Bo wszystko zaczyna sie od czegoś, ale coś
byłoby niczym. Niczym jeśli wasze serca nie marzyłyby
razem ze mną. gdzie bym teraz był jeśli nie uwierzylibyście''
Piosenka dla Beliebers zatytułowana '' Believe''
http://www.youtube.com/watch?v=_jODAY0nJp4&hd=1
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeśli czytasz zostaw po sobie komentarz :)
piątek, 14 lutego 2014
News
Justin Bieber stanie przed sądem. Siędzia William Altfield wyznaczył datę posiedzenia sądu. Rozprawa odbędzie się dziś ( 14.02.14r.) na Florydzie w Miami. Niestety nie ma pewności czy Justin osobiście stawi się w sądzie, czy uzyska pozwolenie na składanie wyjaśnień za pośrednictwem swojego adwokata. Bieber trafił już do aresztu tymczasowego ale wyszedł dzięki kaucji, która wynosiła 2,5 tys $ po czym pojechał na wakacjie do Panamy. Od momentu tego zdarzenia ani Juss ani Scooter nie wypowiadali się na ten temat.
Justinowi grozi kara ? Pan Bieber został zatrzymany podczas urządzania wyścigów po ulicach Miami swoim żółtym Lamborghini Aventador LP 900. Bieberowi zarzucano że uczestniczył w nielegalnych wyścigach pod wpływem alkoholu, psychotropów i marihuany, do tego ostatniego sam się przyznał. Justinowi grozi kara od 6 miesięcy pozbawienia wolności, grzywnę w wysokości od 250 do 1000$ oraz prace społeczne.
>
Justinowi grozi kara ? Pan Bieber został zatrzymany podczas urządzania wyścigów po ulicach Miami swoim żółtym Lamborghini Aventador LP 900. Bieberowi zarzucano że uczestniczył w nielegalnych wyścigach pod wpływem alkoholu, psychotropów i marihuany, do tego ostatniego sam się przyznał. Justinowi grozi kara od 6 miesięcy pozbawienia wolności, grzywnę w wysokości od 250 do 1000$ oraz prace społeczne.
Walentynki
Dziś troszkę inny post a mianowicie dotyczący święta jakie dzisiaj obchodzimy czyli Walentynki ;) Z tej okazji życzę wam wszystkiego czego możecie zapragnąć. Życzę wam abyście spełniły wszystkie marzenia, bo walentynki to nie tylko czas na miłość ale także na bycie szczęśliwym :) niektórym szczęście dają takie rzeczy jak zostanie ollg, koncert,czy m&g bo w końcu Justin to też nasza miłość, a niektórym szczęście daje znalezienie tej drugiej połówki. Życzę wam z całego serduszka wszystkiego co sprawi że będziecie szczęśliwi ;)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeśli czytasz zostaw po sobie komentarz :)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeśli czytasz zostaw po sobie komentarz :)
niedziela, 9 lutego 2014
Journals ;)
Justin przez 11 tygodni dodawał co poniedziałek jedną nową piosenkę. Nazwał to #Music Mondays ( muzyczne poniedziałki) Nikt nie miał pojęcia że Justin wyda nową płytę na której umieści piosenki, które dodawał od 07.10.13 do 16.12.13. Ostatniego tygodnia dodał aż 5 nowych piosenek. Niestety płyty wydanej przez Biebera nie da się kupić w żadnym sklepie. Płyta jest tylko do pobrania na iTunes.
Piosenki :
07.10.13 - Heartbreaker
14.10.13 - All That Matters
21.10.13 - Hold Tight
28.10.13 - Recovery
04.11.13 - Bad Day
11.11.13 - All Bad
18.11.13 - PYD
25.11.13 - Roller Coaster
02.12.13 - Change Me
09.12.13 - Confident
16.12.13 - One Life, Backpack, What's Hatnin', Swap It Out, Memphis
Moje ulubione piosenki z tej płyty to :
Heartbreaker, Roller Coaster, Confident, Backpack.
Piosenki :
07.10.13 - Heartbreaker
14.10.13 - All That Matters
21.10.13 - Hold Tight
28.10.13 - Recovery
04.11.13 - Bad Day
11.11.13 - All Bad
18.11.13 - PYD
25.11.13 - Roller Coaster
02.12.13 - Change Me
09.12.13 - Confident
16.12.13 - One Life, Backpack, What's Hatnin', Swap It Out, Memphis
Moje ulubione piosenki z tej płyty to :
Heartbreaker, Roller Coaster, Confident, Backpack.
środa, 5 lutego 2014
"My World"
No więc tak jak wiecie pierwszym i najważniejszym albumem wydanym przez Justina był album zatytułowany "My World".
Osobiście uważam że jest to najlepsza płyta jaką kiedykolwiek miałam ;) Uwielbiam ją. Ta płyta i piosenki takie jak " Common Denominator" , "One Time" , " Stuck in the moment" ciągle przypominają mi początek jego kariery :) Gdy słucham piosenki " Somebody to Love " to mam przed oczyma jego twarz zasłoniętą grzywką, czekoladowe oczy i ten szczery uśmiech. To w tym 15latku się zakochałam :D Gdyby ktoś kazał mi wybierać ulubione piosenki z tego albumu to chyba nie dałabym rady. Wszystkie piosenki są wspaniałe, każda z nich ma w sobie coś innego :D Na liście ulubionych zapewne znalazłyby się utwory takie jak
" Cimmon Denominator"
" Stuck in the moment"
" Down to Earth "
" Up"
" One Less Lonely Girl"
I wurle wiele innych :D . Pozdrawiam serdecznie
Osobiście uważam że jest to najlepsza płyta jaką kiedykolwiek miałam ;) Uwielbiam ją. Ta płyta i piosenki takie jak " Common Denominator" , "One Time" , " Stuck in the moment" ciągle przypominają mi początek jego kariery :) Gdy słucham piosenki " Somebody to Love " to mam przed oczyma jego twarz zasłoniętą grzywką, czekoladowe oczy i ten szczery uśmiech. To w tym 15latku się zakochałam :D Gdyby ktoś kazał mi wybierać ulubione piosenki z tego albumu to chyba nie dałabym rady. Wszystkie piosenki są wspaniałe, każda z nich ma w sobie coś innego :D Na liście ulubionych zapewne znalazłyby się utwory takie jak
" Cimmon Denominator"
" Stuck in the moment"
" Down to Earth "
" Up"
" One Less Lonely Girl"
I wurle wiele innych :D . Pozdrawiam serdecznie
wtorek, 4 lutego 2014
Jelena ! Za? czy Przeciw?
Ja osobiście jest jak najbardziej ''za''
Nie rozumiem dziewczyn, które są przeciwko związku Justina z Seleną. Niektóre twierdzą że Sel chciała tylko się na nim wypromować, że nie lubiła jego fanów/beliebers. Moim zdaniem to wszystko nieprawda. Wydaje mi się że Sel i Jus byli w sobie zakochani. Jak było wiedzą tylko oni, ale nie zapominajmy jak Selena pomagała dostać się belieberką na koncert Biebsa tłumacząc ochroniarzom że to jej przyjaciółki. Na pewno każda z was pamięta sytuację w parku gdy jedna z fanek zaczęła obrażać dziewczynę na co Justin ostro zareagował. Kto go wtedy uspokoił? Panna Gomez. Kolejna sytuacja. Justin i Sel wchodzą na czerwony dywan, a jedna z fanek Justina rzuca butelką prosto w Gomez, a ona się do niej serdecznie uśmiechnęła. Mogłabym wymieniać setki takich sytuacji. Selena nie była obojętna Justinowi w końcu przecież napisał dla niej piosenkę ''Nothing like us'' http://www.youtube.com/watch?v=MrL7NiiQTHI&hd=1 Po rozstaniu najgorętszej pary showbiznesu Selena wydała nowy album zatytułowany ''Stars Dance'' oto jedna z piosenek ''Love will remember'' Nie ma wątpliwości że została ona nagrana dla Justina http://www.youtube.com/watch?v=o8mheHeJvzE według mnie byli dla siebie stworzeni.
Tyle w tym temacie :) Teksy Piosenek :
Nothing like us :
Ostatnio myślałem, myślałem o tym, co mieliśmy
Wiem, że to było trudne, to wszystko co wiedzieliśmy, tak
Czy upijałaś się, by zapomnieć o bólu?
Chciałbym dać Ci wszystko, na co zasługiwałaś
Bo nigdy nic Cię nie zastąpi
Nic nie sprawi, że będę czuł się tak jak przy Tobie
Wiesz, że nie ma tutaj nikogo, do kogo mógłbym się zwrócić
I wiem, że nie znajdziemy miłości, aż tak prawdziwej
Nie ma czegoś takiego jak my. nie ma czegoś takiego jak Ty i ja
Razem przez kłótnie
Nie ma czegoś takiego jak my. nie ma czegoś takiego jak Ty i ja
Razem
Dałem Ci wszystko, kochanie, wszystko co mogłem
Dziewczyno, dlaczego mnie odtrąciłaś?
Zatracony w zakłopotaniu, jakby to była iluzja
Wiesz, starałem się sprawiać Ci przyjemność
Ale to już przeszłość, nie ma już nas.
Przypuszczam, że tak miało być
Powiedz mi, czy było warto? Byliśmy tacy idealni
Ale kochanie, chce byś zobaczyła, że
Nie ma czegoś takiego jak my, nie ma czegoś takiego jak Ty i ja
Razem przez kłótnie
Nie ma czegoś takiego jak my, nie ma czegoś takiego jak Ty i ja
Razem
Nie ma czegoś takiego jak my. nie ma czegoś takiego jak Ty i ja
Razem przez kłótnie
Nie ma czegoś takiego jak my. nie ma czegoś takiego jak Ty i ja
Razem
Love will remember :
"Justin: hej, to ja. dzwonię, żeby powiedzieć Ci, że kocham Cię bardzo, bardzo mocno. chcę, żebyś wiedziała, że jesteś moją księżniczką. jesteś warta całej miłości na świecie. jesteś miłością mojego życia."
Teraźniejszość to wszystko co mamy
I czas nie może być kupiony
Wiem wewnątrz mojego serca, że wieczność będzie wiecznie nasza
Nawet jeśli będziemy próbować zapomnieć, miłość będzie pamiętać
Powiedziałeś, że mnie kochasz, ja odpowiedziałam tym samym
Co się z tym stało? Co się z tym stało?
Wszystkie twoje obietnice, wszystkie nasze plany
Co się z tym stało? Co się z tym stało?
Boom, to wszystko znikło. Yeah, czas iść do przodu.
Nawet jeśli będziemy próbować zapomnieć,
miłość będzie Cię pamiętać i miłość będzie pamiętać mnie.
Wiem wewnątrz mojego serca, na zawsze to będzie nasze
Nawet jeśli będziemy próbować zapomnieć, miłość będzie pamiętać
miłość będzie pamiętać, miłość będzie pamiętać,
miłość będzie pamiętać, miłość będzie pamiętać
Te wycieczki o których marzyliśmy, te znaczniki pozostawione na mapie
Co się z tym stało? Co się z tym stało?
Kiedy nie miałeś nic, mieliśmy tylko nasz śmiech.
Co się stało? Co się z tym stało?
Boom, odeszło. Yeah, czas iść do przodu.
Nawet jeśli będziemy próbować zapomnieć,
miłość będzie Cię pamiętać i miłość będzie pamiętać mnie.
Wiem wewnątrz mojego serca, na zawsze to będzie nasze
Nawet jeśli będziemy próbować zapomnieć, miłość będzie pamiętać
miłość będzie pamiętać, miłość będzie pamiętać,
miłość będzie pamiętać , miłość będzie pamiętać
miłość będzie pamiętać , miłość będzie pamiętać
miłość będzie pamiętać , miłość będzie pamiętać
Zburzmy światy, wpuśćmy tam niebo,
gdzieś w wieczności będziemy mogli znowu razem zatańczyć
Byliśmy nierozerwalni, myślałam, że jestem niezastąpiona
Ale zostawiliśmy dziurę, która potem wybuchła
Nadal nie wiem jak my to zepsuliśmy
Na zawsze, na zawsze, na zawsze miłość będzie pamiętać Ciebie
i miłość będzie pamiętać mnie
Wiem wewnątrz mojego serca, na zawsze to będzie nasze
Nawet jeśli będziemy próbować zapomnieć, miłość będzie pamiętać
miłość będzie pamiętać, miłość będzie pamiętać,
miłość będzie pamiętać, miłość będzie pamiętać
miłość będzie pamiętać, miłość będzie pamiętać
miłość będzie pamiętać, miłość będzie pamiętać
Nie rozumiem dziewczyn, które są przeciwko związku Justina z Seleną. Niektóre twierdzą że Sel chciała tylko się na nim wypromować, że nie lubiła jego fanów/beliebers. Moim zdaniem to wszystko nieprawda. Wydaje mi się że Sel i Jus byli w sobie zakochani. Jak było wiedzą tylko oni, ale nie zapominajmy jak Selena pomagała dostać się belieberką na koncert Biebsa tłumacząc ochroniarzom że to jej przyjaciółki. Na pewno każda z was pamięta sytuację w parku gdy jedna z fanek zaczęła obrażać dziewczynę na co Justin ostro zareagował. Kto go wtedy uspokoił? Panna Gomez. Kolejna sytuacja. Justin i Sel wchodzą na czerwony dywan, a jedna z fanek Justina rzuca butelką prosto w Gomez, a ona się do niej serdecznie uśmiechnęła. Mogłabym wymieniać setki takich sytuacji. Selena nie była obojętna Justinowi w końcu przecież napisał dla niej piosenkę ''Nothing like us'' http://www.youtube.com/watch?v=MrL7NiiQTHI&hd=1 Po rozstaniu najgorętszej pary showbiznesu Selena wydała nowy album zatytułowany ''Stars Dance'' oto jedna z piosenek ''Love will remember'' Nie ma wątpliwości że została ona nagrana dla Justina http://www.youtube.com/watch?v=o8mheHeJvzE według mnie byli dla siebie stworzeni.
Tyle w tym temacie :) Teksy Piosenek :
Nothing like us :
Ostatnio myślałem, myślałem o tym, co mieliśmy
Wiem, że to było trudne, to wszystko co wiedzieliśmy, tak
Czy upijałaś się, by zapomnieć o bólu?
Chciałbym dać Ci wszystko, na co zasługiwałaś
Bo nigdy nic Cię nie zastąpi
Nic nie sprawi, że będę czuł się tak jak przy Tobie
Wiesz, że nie ma tutaj nikogo, do kogo mógłbym się zwrócić
I wiem, że nie znajdziemy miłości, aż tak prawdziwej
Nie ma czegoś takiego jak my. nie ma czegoś takiego jak Ty i ja
Razem przez kłótnie
Nie ma czegoś takiego jak my. nie ma czegoś takiego jak Ty i ja
Razem
Dałem Ci wszystko, kochanie, wszystko co mogłem
Dziewczyno, dlaczego mnie odtrąciłaś?
Zatracony w zakłopotaniu, jakby to była iluzja
Wiesz, starałem się sprawiać Ci przyjemność
Ale to już przeszłość, nie ma już nas.
Przypuszczam, że tak miało być
Powiedz mi, czy było warto? Byliśmy tacy idealni
Ale kochanie, chce byś zobaczyła, że
Nie ma czegoś takiego jak my, nie ma czegoś takiego jak Ty i ja
Razem przez kłótnie
Nie ma czegoś takiego jak my, nie ma czegoś takiego jak Ty i ja
Razem
Nie ma czegoś takiego jak my. nie ma czegoś takiego jak Ty i ja
Razem przez kłótnie
Nie ma czegoś takiego jak my. nie ma czegoś takiego jak Ty i ja
Razem
Love will remember :
"Justin: hej, to ja. dzwonię, żeby powiedzieć Ci, że kocham Cię bardzo, bardzo mocno. chcę, żebyś wiedziała, że jesteś moją księżniczką. jesteś warta całej miłości na świecie. jesteś miłością mojego życia."
Teraźniejszość to wszystko co mamy
I czas nie może być kupiony
Wiem wewnątrz mojego serca, że wieczność będzie wiecznie nasza
Nawet jeśli będziemy próbować zapomnieć, miłość będzie pamiętać
Powiedziałeś, że mnie kochasz, ja odpowiedziałam tym samym
Co się z tym stało? Co się z tym stało?
Wszystkie twoje obietnice, wszystkie nasze plany
Co się z tym stało? Co się z tym stało?
Boom, to wszystko znikło. Yeah, czas iść do przodu.
Nawet jeśli będziemy próbować zapomnieć,
miłość będzie Cię pamiętać i miłość będzie pamiętać mnie.
Wiem wewnątrz mojego serca, na zawsze to będzie nasze
Nawet jeśli będziemy próbować zapomnieć, miłość będzie pamiętać
miłość będzie pamiętać, miłość będzie pamiętać,
miłość będzie pamiętać, miłość będzie pamiętać
Te wycieczki o których marzyliśmy, te znaczniki pozostawione na mapie
Co się z tym stało? Co się z tym stało?
Kiedy nie miałeś nic, mieliśmy tylko nasz śmiech.
Co się stało? Co się z tym stało?
Boom, odeszło. Yeah, czas iść do przodu.
Nawet jeśli będziemy próbować zapomnieć,
miłość będzie Cię pamiętać i miłość będzie pamiętać mnie.
Wiem wewnątrz mojego serca, na zawsze to będzie nasze
Nawet jeśli będziemy próbować zapomnieć, miłość będzie pamiętać
miłość będzie pamiętać, miłość będzie pamiętać,
miłość będzie pamiętać , miłość będzie pamiętać
miłość będzie pamiętać , miłość będzie pamiętać
miłość będzie pamiętać , miłość będzie pamiętać
Zburzmy światy, wpuśćmy tam niebo,
gdzieś w wieczności będziemy mogli znowu razem zatańczyć
Byliśmy nierozerwalni, myślałam, że jestem niezastąpiona
Ale zostawiliśmy dziurę, która potem wybuchła
Nadal nie wiem jak my to zepsuliśmy
Na zawsze, na zawsze, na zawsze miłość będzie pamiętać Ciebie
i miłość będzie pamiętać mnie
Wiem wewnątrz mojego serca, na zawsze to będzie nasze
Nawet jeśli będziemy próbować zapomnieć, miłość będzie pamiętać
miłość będzie pamiętać, miłość będzie pamiętać,
miłość będzie pamiętać, miłość będzie pamiętać
miłość będzie pamiętać, miłość będzie pamiętać
miłość będzie pamiętać, miłość będzie pamiętać
Film ''Believe 3D''
ZWIASTUN : http://www.youtube.com/watch?v=jqTVXc8y1z0Premiera filmu odbyła się 18.12.2013r. w Los Angeles.
Film zaczął być wyświetlany we wszystkich kinach Helios, Multikino i Cinemacity na świecie dopiero 25.12.13 ponieważ to miał być prezent na gwiazdkę od justina dla Beliebers. W Polsce film ukazał się dopiero 24.01.13r.
Pojechałam do Multikina razem z moją przyjaciółką Weroniką na ten film
ogólnie było fajnie :) Jedyne co mi się nie podobało to, to że Justin zachował się niefajnie w stosunku do Seleny ponieważ byłi parą na tyle długo że mógłby o niej wspomnieć wtedy kiedy mówił o Miłości.
NAJBARDZIEJ WZRUSZAJĄCE MOMENTY :
-Po raz pierwszy łzy naszły mi do oczu w momencie gdy dziewczyna odpakowuje prezent, którym jest książka '' Justin Bieber Dopiero Się Rozkręcam''. Dziewczyna otwiera książkę, a z niej wypada bilet na koncert. Sama nie wiem czemu wtedy popłynęły łzy. Dałabym wszystko aby dostać taki prezent
- Za drugim razem rozpłakałam się w momencie gdy Justin zaczął mówić o Avalannie Routh. Urodziła się 25.10.2005r. była belieberką, kochała Justina całym swoim małym serduszkiem. Mrs Bieber ( bo tak nazywał ją Jus) od urodzenia chorowała na nieuleczalnego raka. Wieści o chorej dziewczynce rozniosły się tak szybko, że sam gwiazdor postanowił spełnić największe marzenie dziewczynki. 14.02.2012r odbyło się ich pierwsze spotkanie. Avalanna zyskała miano '' Mrs. Bieber''
Justin nazywał ją ''Angel''. Spotkanie miało odbyć się bez większego rozgłosu i miało być jednorazowe. Kilka dni po walentynkach Justin skontaktował się z państwem Routh i zaproponował im kolejne spotkanie. Po pewnym czasie Justin spędzał ze swoim aniołkiem większość czasu, zabierał na swoje koncerty, wywiady, gale rozdania nagród. Poprostu ją kochał.
.jpg)
''Avalanna powiedziała że umarłaby w moich ramionach, to złamało moje serce'' ~ Justin Bieber
Jus opłacał Mrs.Bieber opiekę medyczną tak aby ta żyła jak najdłużej. Wydawało się że wszystko idzie po dobrej myśli.
Do czasu . . .
26.09.12r Avalanna zmarła. 4 dni po jej śmierci Justin rozpocząłświatową trasę koncertową. Podczas akcji OLLG ( ekipa Jusa wybiera dziewczynę z widowni, wprowadzają ją na scenę a Justin śpiewa piosenkę ''One Less Lonely Girl'' tylko dla niej)
Tym razem tak nie było. Justin przeprosił widownię odwrócił się plecami do fanów i śpiewał tą piosenkę patrząc jak na telebimie pokazują się ich wspólne zdjęcia.
Wracając do filmu.
- kolejny moment na którym się wzruszyłam to końcowa piosenka i pokaz zdjęć z dzieciństwa Justina.
NAJŚMIESZNIEJSZE MOMENTY:
- Gdy Scooter wchodzi do pokoju hotelowego w tym samym czasie kiedy Justin skacze po łóżku do tego robiąc fikołki i śmiejąc się na cały głos
- Nagrania teledysku do piosenki '' Beauty and a beat''
było dużo śmiechu :)
- Trzecia rzecz która nas najbardziej rozbawiła to komentarze dotyczące spodni Justina np:Pattie Mallatte ( mamy Biebsa). Powiedziała
''Ciągle jestem twoją matką i
chcę żebyś podciągnął te spodnie''
lub ''To ty powinieneś nosić spodnie, a nie one ciebie''
To by było na tyle co do filmu :)
Zachęcam do obejrzenia tego filmu :)
poniedziałek, 3 lutego 2014
Turn To You...
PIOSENKA NAPISANA DLA SWOJEJ MAMY
turn to you :
Pracowałaś na dwóch etatach
By utrzymać dach nad naszymi głowami
Wybrałaś dla mnie życie
Nigdy nie zrezygnowałaś.
Podziwiam Cię za siłę,
którą zaszczepiłaś we mnie
Byłaś tak młoda,
Zostałaś matką, gdy byłaś w moim wieku,
Byłaś tak dzielna
Nic nie było w stanie nas zatrzymać, ani stanąć na naszej drodze
I wiem, że zawsze będziesz tam dla mnie.
A kiedy jesteś zagubiona i zmęczona
Kiedy jesteś załamana
Pozwól mojej miłości wznieść Cię wyżej
Bo ja wciąż zwracam się do Ciebie
Wciąż zwracam się do Ciebie
Wciąż zwracam się do Ciebie.
To był 94 rok, gdy wszystko zaczęło się zmieniać
Od początku musiałaś być kobietą
Zostałaś zmuszona do zmiany swojego zachowania
Zmiany swojego zachowania.
Wówczas odnalazłaś swojego Pana
Powierzyłaś mu swoje życie
I nie mogłaś tak po prostu zignorować
Miłości, którą Tobie dał
I tego, jak żądał od twojego serca jeszcze więcej.
A kiedy jesteś zagubiona i zmęczona
Kiedy jesteś załamana
Pozwól mojej miłości wznieść Cię wyżej
Bo ja wciąż zwracam się do Ciebie
Wciąż zwracam się do Ciebie
Wciąż zwracam się do Ciebie.
Nie wiem, co zrobię, jak mnie zostawisz.
Więc proszę, nie odchodź
Dzięki Tobie jestem tym,
Kim jestem dzisiaj.
A kiedy jesteś zagubiona i zmęczona
Kiedy jesteś załamana
Pozwól mojej miłości wznieść Cię wyżej
Bo ja wciąż zwracam się do Ciebie
Wciąż zwracam się do Ciebie
Wciąż zwracam się do Ciebie.
Do Ciebie
Wciąż zwracam się do Ciebie
Do Ciebie
Bo wciąż zwracam się do Ciebie...
turn to you :
Pracowałaś na dwóch etatachBy utrzymać dach nad naszymi głowami
Wybrałaś dla mnie życie
Nigdy nie zrezygnowałaś.
Podziwiam Cię za siłę,
którą zaszczepiłaś we mnie
Byłaś tak młoda,
Zostałaś matką, gdy byłaś w moim wieku,
Byłaś tak dzielna
Nic nie było w stanie nas zatrzymać, ani stanąć na naszej drodze
I wiem, że zawsze będziesz tam dla mnie.
A kiedy jesteś zagubiona i zmęczona
Kiedy jesteś załamana
Pozwól mojej miłości wznieść Cię wyżej
Bo ja wciąż zwracam się do Ciebie
Wciąż zwracam się do Ciebie
Wciąż zwracam się do Ciebie.
To był 94 rok, gdy wszystko zaczęło się zmieniać
Od początku musiałaś być kobietą
Zostałaś zmuszona do zmiany swojego zachowania
Zmiany swojego zachowania.
Wówczas odnalazłaś swojego Pana
Powierzyłaś mu swoje życie
I nie mogłaś tak po prostu zignorować
Miłości, którą Tobie dał
I tego, jak żądał od twojego serca jeszcze więcej.
A kiedy jesteś zagubiona i zmęczona
Kiedy jesteś załamana
Pozwól mojej miłości wznieść Cię wyżej
Bo ja wciąż zwracam się do Ciebie
Wciąż zwracam się do Ciebie
Wciąż zwracam się do Ciebie.
Nie wiem, co zrobię, jak mnie zostawisz.
Więc proszę, nie odchodź
Dzięki Tobie jestem tym,
Kim jestem dzisiaj.
A kiedy jesteś zagubiona i zmęczona
Kiedy jesteś załamana
Pozwól mojej miłości wznieść Cię wyżej
Bo ja wciąż zwracam się do Ciebie
Wciąż zwracam się do Ciebie
Wciąż zwracam się do Ciebie.
Do Ciebie
Wciąż zwracam się do Ciebie
Do Ciebie
Bo wciąż zwracam się do Ciebie...
http://www.youtube.com/watch?v=NsdGIGPBBjQ
Believe ......
'' Believe'' to idealnie dobrane do niego słowo
Przypomnijmy sobie jego historię...
Pattie Mallatte została matką. Urodziła Justina mając zaledwie
19 lat.Wykazała się dojrzałością samotnie wychowując syna.
Justin mając kilka lat zaczął interesować się muzyką. Wystukiwał rytm na tym tylko się dało,
zaczął grać na gitarze, fortepianie, trąbce i perkusji. Niezwykle utalętowane dziecko.
Gdy Justin skończył 12 lat oznajmił że chce grać
pod miejscowym teatrem "Avon'' w Stratford ...
to tam wszystko się zaczęło... Pattie wrzuciła filmik
...............................................................................................
Jest rok 2014. Justin w tym roku kończy 20 lat i jest najpopularniejszym wokalistą na świecie, który tyle osiągnął :
129 nominacji
2 książki
3 linie perfum
2 filmy
6 platynowych albumów
8 pojedyńczych płyt
ok50 mln flowers na twitterze
15mln sprzedanych płyt na całym świecie
112 mln - majątek w wieku 18 lat
2 nominacjie do nagrody Grammy
pół miliarda odsłon na youtube
śpiewał dla prezydenta Obamy
2 wywiady dla Oprah Winfrey
dał 7000000$ dla Japoni
3000000$ dla Haiti
http://www.youtube.com/watch?v=n35UEVuREVM
JESTEM Z NIEGO DUMNA :)
Moje Początki :)
Więc tak ... :) był rok 2009 i szłam ze szkoły z moją przyjaciółką Kamilą wtedy ona załączyła mi piosenkę ''Baby'' i zapytała czy to śpiewa dziewczyna czy chłopak, odpowiedziałam że chłopak i zapytałam kto to na co ona powiedziała ''Justin Bieber'' :) pierwszy raz słyszałam to imię i nazwisko. Resztę drogi Kami mówiła że Justin brzmi jak baba i ma babski głos, ale ja jej nie słychałam, cały czas miałam w głowie piosenkę ''Baby '' pierwszy raz ją słyszałam a miałam wrażenie że ją znam. To było dziwne uczucie. Zapomniałam o sytuacji z poniedziałku ale w weekend weszłam na komputer i znalazłam :') znalazłam teledysk, na którym widziałam 15letniego chłopca, z uroczym uśmiechem, pięknymi brązowymi oczami i cudownej grzywce :) Miałam wrażenie że się zakochałam :) później dowiedziała sie moja rodzina i był szał kupowanie płyt, wszędzie jego zdjęcia :) Do dzisiaj pamiętam moją pierwszą tapetę na telefonie :)
całymi dniami na niego patrzyłam i czułam że go kocham a miałam zaledwie 10 lat.
po kilku miesiącach miłość do Biebsa mi przeszła i poprostu go bardzo lubiałam aż do momentu. Pamiętam był luty 2013r. i dowiedziałam się o koncercie i nie potrafie opisać tego uczucia ale pomyślałam '' niemożliwe Justin! Ten Justin o którym ja tylko mogłam marzyć. On w Polsce'' wiedziałam że nie pojadę na koncert ale czułam że on będzie tak blisko :') i wtedy sie zaczęło zostałam belieberką i choćby nie wiem co się działo nie pożałuję :) Czas leci nieubłaganie szybko :) nim się obejrzę Jus będzie miał 30 lat, ale nie zależnie od jego wieku ja zawsze będe przy nim na dobre i na złe. Na tym polega miłość. To on nauczył mnie żeby walczyć o marzenia, wierzyć w siebie bo wiara to wszystko co mamy :)
w 2009r mówili ''za chwilę ci przejdzie i o nim zapomnisz'' .... Minęło 5 lat
a ja nadal pamiętam i z dnia na dzień kocham go jeszcze bardziej a oni nadal
powtarzają to samo.
Belieber 4 ever
całymi dniami na niego patrzyłam i czułam że go kocham a miałam zaledwie 10 lat.po kilku miesiącach miłość do Biebsa mi przeszła i poprostu go bardzo lubiałam aż do momentu. Pamiętam był luty 2013r. i dowiedziałam się o koncercie i nie potrafie opisać tego uczucia ale pomyślałam '' niemożliwe Justin! Ten Justin o którym ja tylko mogłam marzyć. On w Polsce'' wiedziałam że nie pojadę na koncert ale czułam że on będzie tak blisko :') i wtedy sie zaczęło zostałam belieberką i choćby nie wiem co się działo nie pożałuję :) Czas leci nieubłaganie szybko :) nim się obejrzę Jus będzie miał 30 lat, ale nie zależnie od jego wieku ja zawsze będe przy nim na dobre i na złe. Na tym polega miłość. To on nauczył mnie żeby walczyć o marzenia, wierzyć w siebie bo wiara to wszystko co mamy :)
w 2009r mówili ''za chwilę ci przejdzie i o nim zapomnisz'' .... Minęło 5 lat
a ja nadal pamiętam i z dnia na dzień kocham go jeszcze bardziej a oni nadal
powtarzają to samo.
Belieber 4 ever
Witam, Świecie
Hej Hej postanowiłam założyć tego bloga z nudów :D Więc tak będę tutaj dodawać posty związane z Justinem oraz z Belieberkami ;) zachęcam do czytania :) Proszę pisać w komentarzach wasze opinie na temat bloga :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)

.jpg)






.jpg)




.jpg)