
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeśli czytasz zostaw po sobie komentarz :)
Wierzę, że kiedyś Cię zobaczę i podziękuję Ci za to że jesteś. To ty mnie nauczyłeś wiary w marzenia, tego żeby nigdy nie mówić nigdy, nie poddawać się, bo zawsze osiągniemy to czego chcemy jeśli będziemy wierzyć w to całym sercem

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz