poniedziałek, 3 lutego 2014

Moje Początki :)

Więc tak ... :) był rok 2009 i szłam ze szkoły z moją przyjaciółką Kamilą wtedy ona załączyła mi piosenkę ''Baby'' i zapytała czy to śpiewa dziewczyna czy chłopak, odpowiedziałam że chłopak i zapytałam kto to na co ona powiedziała ''Justin Bieber'' :) pierwszy raz słyszałam to imię i nazwisko. Resztę drogi Kami mówiła że Justin brzmi jak baba i ma babski głos, ale ja jej nie słychałam, cały czas miałam w głowie piosenkę ''Baby '' pierwszy raz ją słyszałam a miałam wrażenie że ją znam. To było dziwne uczucie. Zapomniałam o sytuacji z poniedziałku ale w weekend weszłam na komputer i znalazłam :') znalazłam teledysk, na którym widziałam 15letniego chłopca, z uroczym uśmiechem, pięknymi brązowymi oczami i cudownej grzywce :) Miałam wrażenie że się zakochałam :) później dowiedziała sie moja rodzina i był szał kupowanie płyt, wszędzie jego zdjęcia :) Do dzisiaj pamiętam moją pierwszą tapetę na telefonie :)
całymi dniami na niego patrzyłam i czułam że go kocham a miałam zaledwie 10 lat.
po kilku miesiącach miłość do Biebsa mi przeszła i poprostu go bardzo lubiałam aż do momentu. Pamiętam był luty 2013r. i dowiedziałam się o koncercie i nie potrafie opisać tego uczucia ale pomyślałam '' niemożliwe Justin! Ten Justin o którym ja tylko mogłam marzyć. On w Polsce'' wiedziałam że nie pojadę na koncert ale czułam że on będzie tak blisko :') i wtedy sie zaczęło zostałam belieberką i choćby nie wiem co się działo nie pożałuję :) Czas leci nieubłaganie szybko :) nim się obejrzę Jus będzie miał 30 lat, ale nie zależnie od jego wieku ja zawsze będe przy nim na dobre i na złe. Na tym polega miłość. To on nauczył mnie żeby walczyć o marzenia, wierzyć w siebie bo wiara to wszystko co mamy :)
w 2009r mówili  ''za chwilę ci przejdzie i o nim zapomnisz'' .... Minęło 5 lat
a ja nadal pamiętam i z dnia na dzień kocham go jeszcze bardziej a oni nadal
powtarzają to samo.

Belieber 4 ever

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz