całymi dniami na niego patrzyłam i czułam że go kocham a miałam zaledwie 10 lat.po kilku miesiącach miłość do Biebsa mi przeszła i poprostu go bardzo lubiałam aż do momentu. Pamiętam był luty 2013r. i dowiedziałam się o koncercie i nie potrafie opisać tego uczucia ale pomyślałam '' niemożliwe Justin! Ten Justin o którym ja tylko mogłam marzyć. On w Polsce'' wiedziałam że nie pojadę na koncert ale czułam że on będzie tak blisko :') i wtedy sie zaczęło zostałam belieberką i choćby nie wiem co się działo nie pożałuję :) Czas leci nieubłaganie szybko :) nim się obejrzę Jus będzie miał 30 lat, ale nie zależnie od jego wieku ja zawsze będe przy nim na dobre i na złe. Na tym polega miłość. To on nauczył mnie żeby walczyć o marzenia, wierzyć w siebie bo wiara to wszystko co mamy :)
w 2009r mówili ''za chwilę ci przejdzie i o nim zapomnisz'' .... Minęło 5 lat
a ja nadal pamiętam i z dnia na dzień kocham go jeszcze bardziej a oni nadal
powtarzają to samo.
Belieber 4 ever
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz