Wierzę, że kiedyś Cię zobaczę i podziękuję Ci za to że jesteś. To ty mnie nauczyłeś wiary w marzenia, tego żeby nigdy nie mówić nigdy, nie poddawać się, bo zawsze osiągniemy to czego chcemy jeśli będziemy wierzyć w to całym sercem
środa, 12 marca 2014
Autorytet, a idol. Czy jest różnica?
Dlaczego taki temat? Z tego co udało mi się zaobserwować to mało osób widzi jakąkolwiek różnicę między autorytetem a idolem. Pomijając fakt, że bardzo mało osób posiada autorytet a co dopiero idola.Wydaje mi się, że każdy powinien mieć swój autorytet (wzór do naśladowania). Naszym autorytetm nie koniecznie powinien byc idol. Autorytetem powinna być osoba, którą bardzo szanujemy, za to co w życiu osiągła i w pewien sposób próbujemy się do niej upodobnić. Autorytetami najczęściej są rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, czasami zdarza się osoba duchowna na Jan Paweł ll. Natomiast idolem może być ktokolwiek. Naszym ( zakładam że osoby czytające tego bloga to w większości Beliebers) idolem jest Justin, innych Miley Cyrus, innych Demi, jeszcze innych Michael Jackson. Ktokowiek kogo lubimy, kochamy, słuchamy. Wydaje mi się, że ludzie w szczególności młodzież powinna widzieć różnice miedzy tymi dwoma terminami :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)