ZWIASTUN : http://www.youtube.com/watch?v=jqTVXc8y1z0Premiera filmu odbyła się 18.12.2013r. w Los Angeles.
Film zaczął być wyświetlany we wszystkich kinach Helios, Multikino i Cinemacity na świecie dopiero 25.12.13 ponieważ to miał być prezent na gwiazdkę od justina dla Beliebers. W Polsce film ukazał się dopiero 24.01.13r.
Pojechałam do Multikina razem z moją przyjaciółką Weroniką na ten film
ogólnie było fajnie :) Jedyne co mi się nie podobało to, to że Justin zachował się niefajnie w stosunku do Seleny ponieważ byłi parą na tyle długo że mógłby o niej wspomnieć wtedy kiedy mówił o Miłości.
NAJBARDZIEJ WZRUSZAJĄCE MOMENTY :
-Po raz pierwszy łzy naszły mi do oczu w momencie gdy dziewczyna odpakowuje prezent, którym jest książka '' Justin Bieber Dopiero Się Rozkręcam''. Dziewczyna otwiera książkę, a z niej wypada bilet na koncert. Sama nie wiem czemu wtedy popłynęły łzy. Dałabym wszystko aby dostać taki prezent
- Za drugim razem rozpłakałam się w momencie gdy Justin zaczął mówić o Avalannie Routh. Urodziła się 25.10.2005r. była belieberką, kochała Justina całym swoim małym serduszkiem. Mrs Bieber ( bo tak nazywał ją Jus) od urodzenia chorowała na nieuleczalnego raka. Wieści o chorej dziewczynce rozniosły się tak szybko, że sam gwiazdor postanowił spełnić największe marzenie dziewczynki. 14.02.2012r odbyło się ich pierwsze spotkanie. Avalanna zyskała miano '' Mrs. Bieber''
Justin nazywał ją ''Angel''. Spotkanie miało odbyć się bez większego rozgłosu i miało być jednorazowe. Kilka dni po walentynkach Justin skontaktował się z państwem Routh i zaproponował im kolejne spotkanie. Po pewnym czasie Justin spędzał ze swoim aniołkiem większość czasu, zabierał na swoje koncerty, wywiady, gale rozdania nagród. Poprostu ją kochał.
.jpg)
''Avalanna powiedziała że umarłaby w moich ramionach, to złamało moje serce'' ~ Justin Bieber
Jus opłacał Mrs.Bieber opiekę medyczną tak aby ta żyła jak najdłużej. Wydawało się że wszystko idzie po dobrej myśli.
Do czasu . . .
26.09.12r Avalanna zmarła. 4 dni po jej śmierci Justin rozpocząłświatową trasę koncertową. Podczas akcji OLLG ( ekipa Jusa wybiera dziewczynę z widowni, wprowadzają ją na scenę a Justin śpiewa piosenkę ''One Less Lonely Girl'' tylko dla niej)
Tym razem tak nie było. Justin przeprosił widownię odwrócił się plecami do fanów i śpiewał tą piosenkę patrząc jak na telebimie pokazują się ich wspólne zdjęcia.
Wracając do filmu.
- kolejny moment na którym się wzruszyłam to końcowa piosenka i pokaz zdjęć z dzieciństwa Justina.
NAJŚMIESZNIEJSZE MOMENTY:
- Gdy Scooter wchodzi do pokoju hotelowego w tym samym czasie kiedy Justin skacze po łóżku do tego robiąc fikołki i śmiejąc się na cały głos
- Nagrania teledysku do piosenki '' Beauty and a beat''
było dużo śmiechu :)
- Trzecia rzecz która nas najbardziej rozbawiła to komentarze dotyczące spodni Justina np:Pattie Mallatte ( mamy Biebsa). Powiedziała
''Ciągle jestem twoją matką i
chcę żebyś podciągnął te spodnie''
lub ''To ty powinieneś nosić spodnie, a nie one ciebie''
To by było na tyle co do filmu :)
Zachęcam do obejrzenia tego filmu :)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz